WhatsApp
  • + 90 (216) 510 84 56 - + 90 (552) 418 21 13

+ 90 (216) 510 84 56 - + 90 (552) 418 21 13

Sık Sorulan Sorular

Otel genelinde ve tüm odalarda kablosuz internetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Otelimizde check-in saati 14:00, check-out saati 12:00’dır.

Otelimizde hem sigara içilebilen hem de sigara içilemeyen odalarımız mevcuttur.
Rezervasyon sırasında oda tercihinizi bildirmenizi rica ediyoruz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 KM mesafededir. Kurtköy - Pendik Otel Konaklama

 

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist gerek gezi gerekse iş amaçlı olarak İstanbul’u ziyaret ediyor. Turistik veya iş amaçlı; her ne nedenle olursa olsun İstanbul’da merkezi bir konumda konuklamak oldukça önemli bir hal alıyor. Çünkü İstanbul’da bulunan ulaşım hattı her bir noktaya yayılmış olsa da İstanbul’da trafik sorunu ciddi bir hal almış durumda. Gezilecek görülecek yerlere yakın olmayan, bu yerlere ulaşımı olmayan veya iş merkezlerinin yoğunlaştığı bölgelere uzak olan konaklama seçenekleri zamanı verimsiz geçirmeye sebebiyet verebiliyor. Bu noktada ziyaret amacı doğrultusunda doğru konaklama hizmeti almak oldukça önemli bir hal alıyor. Özellikle İstanbul’a kısa süreli gelen- giden, Anadolu Yakası’nda işi olan veya Anadolu Yakası bölgesini gezmek isteyen birçok kişi Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın oteller, Sabiha Gökçen Havalimanı otelleri, Sabiha Gökçen'e yakın 5 yıldızlı oteller ve Sabiha Gökçen'e hangi oteller yakın gibi aramalar yaparak Sabiha Gökçen’e yakın otellerde konaklamak istiyor. Peki Sabiha Gökçen Havalimanı otelleri bize ne gibi avantajlar sunuyor? Gelin hep birlikte bakalım.

 

Bildiğiniz üzere günümüzde ulaşım en etkin şekilde havayolu ile sağlanıyor. Ulaşımın öncelikli olarak havayolu ile sağlanmasının en önemli nedenleri arasında ise bilet fiyatlarının uygun olması ve konforlu ulaşım yer alıyor. İstanbul’a turistik veya iş amaçlı gelen birçok kişi de ulaşımını havayolu ile sağlıyor. İstanbul’da ki vaktini daha verimli kullanmak isteyen birçok kişi ise Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yapıyor. Bu noktadan sonra bazı insanlar Sabiha Gökçen’den çıkış yaparak şehrin farklı noktalarında konaklama hizmeti alıyor ve trafikle ile birlikte geldiği günün önemli bir kısmını yollarda tüketiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın oteller, Sabiha Gökçen Havalimanı otelleri ve Sabiha Gökçen'e yakın 5 yıldızlı oteller arasından bir seçim yapanlar ise oteline hızlı bir şekilde ulaşıyor ve ciddi bir şekilde zamandan tasarruf sağlıyor; yine aynı şekilde dönüş yolunda da hızlı bir şekilde şehirden çıkış yapabiliyor. Diğer bir yandan Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın otellerden bir tanesinde kalmak ulaşım hattı üzerinde olmayı sağlıyor. Bu otellerden basit bir şekilde İstanbul’un önemli noktalarına ulaşım sağlanıyor.

Evet. Otele girişiniz sırasında yanınızda nüfus cüzdanı, ehliyet ve pasaporttan birinin mutlaka bulunması gerekmektedir.